
Odyssey U-Brake Springfield - Kit Springfield U-Brake u. Hebel, Slic Kabel poliert
Artikelnummer B-281-HP
Leider Ausverkauft34,99 € *
Sie haben Fragen
zum Produkt?
Schreiben Sie uns oder rufen Sie uns an.
Unsere Experten helfen Ihnen gerne.
- Springfield Hebel
- Slic Kabel
Springfield Brake Kit
The Springfield Brake Kit will provide easy braking upgrades along with value, as the kit will be more affordable than buying each part individually. All necessary hardware will be included as well. Doesn?t get much better!
Springfield Brake
Easy assembly
More clearance for larger tires
One spring design
Comes with Ghost Pads
Springfield Lever
Hinged clamp
Medium sized handle
Farbe:poliert
Einsatzbereich:BMX
| Art.-ID | 21331009 |
| Zustand | Neu |
| Modell | B-281-HP |
| Hersteller | Odyssey |
| Inhalt | 1 Stück |
| Gewicht | 375 g |
| Netto-Gewicht | 375 g |
| Maße | 0×0×0 mm |
Hersteller
Odyssey
90650 Norwalk
USA
Verantwortliche Person
Sport Import GmbH
26188 Edewecht