
Rotorkabel G3 475 mm / oben
Artikelnummer B-150-WHT
BESTELLBAR, VERSANDBEREIT IN 2-4 WERKTAGEN7,99 € *
Sie haben Fragen
zum Produkt?
Schreiben Sie uns oder rufen Sie uns an.
Unsere Experten helfen Ihnen gerne.
- Innenzug 1,5mm
- Passend für alle Rotorsysteme (M5 und M6)
Gyro® Lower Cables
Black or White
Odyssey's original dual cable detangler system has been the industry standard since day one. Odyssey has been making the Gyro® since 1986 and constantly improving it along the way.
Features
Fits most detangler systems
Designed specifically for GTX-S and G3 Gyros®
Gyro® Upper Cables
Black, White, or Purple
Odyssey's original dual cable detangler system has been the industry standard since day one. Odyssey has been making the Gyro® since 1986 and constantly improving it along the way.
Features
Short, Medium, or Long to fit a range of handlebar sizes
Fits most detangler systems
Designed specifically for GTX-S and G3 Gyros®
Variante:oben
Verpackungseinheit:n/a
Farbe:weiß
Einsatzbereich:BMX
| Art.-ID | 21330702 |
| Zustand | Neu |
| Modell | B-150-WHT |
| Hersteller | Odyssey |
| Inhalt | 1 Stück |
| Gewicht | 109 g |
| Netto-Gewicht | 109 g |
| Maße | 0×0×0 mm |
Hersteller
Odyssey
90650 Norwalk
USA
Verantwortliche Person
Sport Import GmbH
26188 Edewecht