
Lezyne Ventilkappe CNC silber
Artikelnummer 1-RP-TLRVLCAP-V106
BESTELLBAR, VERSANDBEREIT IN 2-4 WERKTAGENUVP 6,95 €
6,59 € *
Sie haben Fragen
zum Produkt?
Schreiben Sie uns oder rufen Sie uns an.
Unsere Experten helfen Ihnen gerne.
Innovative, precision-machined aluminum bike valve stem caps. Elegantly engineered, they feature a built-in T25 Torx wrench and valve core remover. CNC-machined from durable aluminum and anodized for long-lasting sheen, the CNC TLR Valve Cap is ahead of the game in both design and quality. Available in Red, Gold, Black and Blue; fits all common Presta valve stems with a threaded tip. Sold as a pair.
Einsatzbereich:MTB
Einsatzbereich:Road
Einsatzbereich:Gravel
Einsatzbereich:Urban
| Art.-ID | 21331826 |
| Zustand | Neu |
| Modell | 1-RP-TLRVLCAP-V106 |
| Hersteller | Lezyne |
| Inhalt | 1 Stück |
| Gewicht | 4 g |
| Netto-Gewicht | 4 g |
| Maße | 0×0×0 mm |
Hersteller
Lezyne
14129 Berlin
Deutschland
Verantwortliche Person
Lezyne Europe GmbH
14129 Berlin